تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

چگونه مصرف اینترنت در اینستاگرام را کاهش دهیم؟

مطلب با عنوان چگونه مصرف اینترنت در اینستاگرام را کاهش دهیم؟ از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.چگونه مصرف اینترنت در اینستاگرام را کاهش دهیم؟

درخواست حذف اطلاعات
اگر شما از طریق اینترنت گوشی، به نرم افزار اینستاگرام زیاد متصل می شوید، قطعا از مصرف بالای حجم اینترنت در این شبکه اجتماعی شاکی هستید. اینستاگرام یکی از شبکه اجتماعی های پرمصرف است که به دلیل دانلود تصاویر و ویدئو های موجود در آن ممکن است حجم اینترنت گوشی شما را بسیار بالا ببرد. شما می توانید با استفاده از راه حلی که اینستاگرام برای کاهش مصرف اینترنت قرار داده، مصرف دیتای خود را کاهش دهید. این راهکار اینستاگرام باعث می شود تا برخی تصاویر هنگام ورود به اینستاگرام پیش بارگذاری نشود و به این ترتیب تاحد امکان از مصرف حجم اینترنت شما جلوگیری خواهد شد.
برای کاهش مصرف اینترنت در اینستاگرام لازم است: به نرم افزار اینستاگرام بروید و به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید. برای مراجعه به تنظیمات در اندروید دکمه سه نقطه عمودی در بالای صفحه و در آیفون دکمه چرخ دنده را لمس کنید. در صفحه تنظیمات cellular data use را انتخاب کرده و گزینه use less data را فعال کنید.


منبع : http://takrayan.ir/fa/news/detail4292/چگونه-مصرف-اینترنت-در-اینستاگرام-را-کاهش-دهیم؟/