تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

سردار سلامی: قدرت حقیقی در سلاح نیست/احمد خاتمی: اگر دست از پا خطا کنند، تل آویو با خاک یکسان می شود/یک نماینده مجلس: پدر خریدا و فروشنده که ۳۹ ?

مطلب با عنوان سردار سلامی: قدرت حقیقی در سلاح نیست/احمد خاتمی: اگر دست از پا خطا کنند، تل آویو با خاک یکسان می شود/یک نماینده مجلس: پدر خریدا و فروشنده که ۳۹ ? از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.سردار سلامی: قدرت حقیقی در سلاح نیست/احمد خاتمی: اگر دست از پا خطا کنند، تل آویو با خاک یکسان می شود/یک نماینده مجلس: پدر خریدا و فروشنده که ۳۹ ?

درخواست حذف اطلاعات
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می گذارید.منبع : http://tabnak.ir/fa/news/841916/سردار-سلامی-قدرت-حقیقی-در-سلاح-نیستاحمد-خاتمی-اگر-دست-از-پا-خطا-کنند-تل-آویو-با-خاک-یکسان-می‌شودیک-نماینده-مجلس-پدر-خریدا-و