تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

اعضای کمیته رسانه در دفتر رئیس جمهوری چه کسانی هستند؟/واکنش تند احمدزاده به توهین بقایی نسبت به پدرش/واکنش نوبخت به تهدید احمد توکلی/موجودی ?

مطلب با عنوان اعضای کمیته رسانه در دفتر رئیس جمهوری چه کسانی هستند؟/واکنش تند احمدزاده به توهین بقایی نسبت به پدرش/واکنش نوبخت به تهدید احمد توکلی/موجودی ? از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.اعضای کمیته رسانه در دفتر رئیس جمهوری چه کسانی هستند؟/واکنش تند احمدزاده به توهین بقایی نسبت به پدرش/واکنش نوبخت به تهدید احمد توکلی/موجودی ?

درخواست حذف اطلاعات
رصد خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیترهایی مانند: کنسرت علیرضاقربانی با دستور دادستان لغو شد/انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی اخلاقی/واکنش جالب آشنا به رأی لب مرزی ربیعی و... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.منبع : http://tabnak.ir/fa/news/782437/اعضای-کمیته-رسانه-در-دفتر-رئیس-جمهوری-چه-کسانی-هستندواکنش-تند-احمدزاده-به-توهین-بقایی-نسبت-به-پدرشواکنش-نوبخت-به-تهدید-احم