تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

شاخص نقطه ای دلار بلومبرگ در طول شب سقوط کرد

مطلب با عنوان شاخص نقطه ای دلار بلومبرگ در طول شب سقوط کرد از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.شاخص نقطه ای دلار بلومبرگ در طول شب سقوط کرد

درخواست حذف اطلاعات

تحلیل فاندامنتال بازار فار : 11 ژانویه 2019 ⚡️• سهام ها در جهان به دنبال امیدواری ها درباره گفتگوهای تجاری چین و آمریکا مثبت معامله می شوند.

⚡️ پاول رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو تصویری از واکنش آرام فدرال رزرو ارائه داد.

⚡️ پوند بریتانیا/دلار آمریکا به واسطه نگرانی ها درباره بر یت تحت فشار ماند. سهام ها در آمریکا و آسیا به دنبال امیدهای مثبت درباره مذاکران تجاری چین و آمریکا، با قیمت های بالاتری معامله شدند. به علاوه بازار سهام نسبت به سخنان پاول رئیس هیئت مدیره فدرال رزور درباره صبوری و انعطاف پذیری فدرال رزرو درباره افزایش نرخ بهره، واکنش مثبت نشان داد. این سخنان در ادامه نگرانی هایی بود که از سخنان دیگران مقامات فدرال رزرو ایجاد شده بودند.

شاخص نقطه ای دلار بلومبرگ در طول شب سقوط کرد و تقریباً تمام صعودی را که روز قبل انجام داده بود، از دست داد. علت این کاهش ریشه در سخنان پاول رئیس هییت مدیره فدرال رزرو داشت. یکی دیگر از تغییرات بزرگی که در طول شب اتفاق افتاد ادامه افزایش ارزش یوان چین در برابر دلار آمریکا بود که در طول هفته 1.8 درصد افزایش یافته بود. این افزایش به دلیل امیدواری ها درباره گفتگوهای تجاری آمریکا و چین بودند.

پوند بریتانیا/دلار آمریکا به صورت حاشیه ای نزول کرد. این کاهش به دلیل نگرانی های موجود درباره رأی پارلمان در مورد توافق بر یت نخست وزیر ترزا می در هفته بعدی بود که از انتشار اخباری درباره رأی مخالفت حزب کارگر با موافقت نامه بر یت به وجود آمده بودند. علاوه بر آن نخست وزیر به وضوح بیان کرد که در صورت رد توافق بر یت توسط پارلمان او به برنامه دومی نیز فکر کرده است (بلومبرگ)
داده های محلی امروز منتشر شده اند که می گویند احتمالاً تمرکز بازار روی هر گونه خبری درباره رأی پارلمان در روز سه شنبه خواهد بود.منبع : http://pcmfx.blog.ir/2019/01/11/شاخص-نقطه-ای-دلار-بلومبرگ-در-طول-شب-سقوط-کرد