تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

کنسرورویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی

مطلب با عنوان کنسرورویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.کنسرورویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی

درخواست حذف اطلاعات
کنسرو رویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی
کنسرو غذای سگ royal canin renal در پاسخ به شیوع نارسایی مزمن کلیوی (cri) در سگ ها که اغلب می تواند در علائم بی اشتهایی ظاهر شود طراحی شده است. در موارد ابتلا به بیماری cri، به طور ویژه تغذیه ی یک رژیم مخصوص غذایی مهم است.
غذای کنسرو مرطوب royal canin renal غذای رژیمی است که به طور ویژه برای سگهای مبتلا به بیماری کلیوی توسعه یافته است. این غذا می تواند به حمایت از عملکرد کلیه کمک کند و شامل یک مجموعه ی آنتی ا یدانی خاص و همچنین epa و dha ضروری و دارای محتوای فسفر کمتر می باشد. محتوای پروتئین انطباق پذیر غذا برای جلوگیری از اضافه بار در کلیه ها کمک می کند و فرمولاسیون قلیایی باعث تعادل متابولیسم سگ می شود. طعم دهنده های مواد غذایی به ویژه برای سگ ها مورد توجه قرار گرفته اند تا به غذا کمک کنند تا جایی که ممکن است مورد پذیرش واقع شوند.
با پت شاپ نیاوران همراه باشید
موارد مصرف:

نارسایی مزمن کلیه (cri)

موارد منع مصرف:

هیپرلیپیدمی (چربی خون)
پانکراتیت یا بهبودی پس از پانکراتیت حاد
سگ شیرده، سگ باردار یا توله سگ ها

مزایای کلیدی:

مدیریت رژیم غذایی شکایات بیماری مزمن کلیه: دستورالعمل برای حمایت از عملکرد کلیه در موارد بیماری مزمن کلیوی طراحی شده است. این غذا دارای epa و dha، یک ترکیب آنتی ا یدان و فسفر کم است.
کاهش فشار زیاد در کلیه: فشار بیش از حد روی کلیه ها می تواند منجر به مسمومیت با ادرار شود، در حالی که غذا با محتوای پروتئین متعادل می تواند باعث کاهش بار در کلیه ها شود.
متابولیسم متعادل: شکایت های مزمن کلیوی می تواند باعث اسیدوز متابولیک شود. فرمول قلیایی این غذای سگ مرطوب می تواند به مقابله با این اثر کمک کند.
میزان پذیرش بالا: مواد انتخاب شده یک پروفیل طعم ایجاد می کند که بسیار پذیرفته شده است.

طول مدت درمان:
پس از اطمینان از مبتلا بودن سگ تان به این نوع بیماری توصیه می شود که هر چه زودتر شروع به تغذیه با رژیم غذایی خاصی کنید. توصیه می شود برای بقیه زندگی سگ از غذاهای مخصوص، در موارد بیماری مزمن کلیه استفاده کنید.
غذای کنسرو royal canin renal در یک نگاه:

فرموله شده برای حمایت از عملکرد کلیه در سگ های مبتلا به نارسایی مزمن و یا موقت کلیوی
سطح پایین فسفر و درصد بالای پرتوئین مرغوب جهت کاهش فشار بر کلیه ها
اسیدهای چرب ضروری امگا 3 (epa & dha)
حاوی ترکیبات آنتی ا یدان جهت افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن و مقابله با رادیکال های آزاد
معطر و لذیذ برای تحریک اشتها
محصولی از رویال کنین (royal canin) فرانسه

اندازه کالا: 410 گرم

ترکیبات:
مشتقات گوشتی و حیوانی (گوشت خوک، مرغ)، غلات، روغن و چربی، مواد معدنی، پروتئین های گیاهی، شکر.
اگر سگ شما نیز مبتلا به بیماری کلیوی می باشد، ما به شما توصیه می کنیم که کنسرو رویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی را از پت شاپ آنلاین کلینیک دامپزشکی نیاوران تهیه کنید.


کنسرو رویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری کلیوی

منبع:
https://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/wet_dog_food/royal_canin_veterinary/renal/566685
متانگ:
در این مطلب در مورد بیماری کلیوی در سگ ها و کنسرو رویال کنین مخصوص سگ مبتلا به بیماری های کلیوی توضیح داده شده است. ویژگی های محصول، موارد مصرف، موارد منع مصرف، مزایای کلیدی، طول مدت درمان و ترکیبات این محصول ذکر شده و در پایان ید این محصول از پت شاپ نیاوران توصیه شده است.منبع : http://niavaranpetshop.ParsiBlog.com/Posts/82/کنسرورويال کنين مخصوص سگ مبتلا به بيماري کليوي/