تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

افسردگی من

مطلب با عنوان افسردگی من از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.افسردگی من

درخواست حذف اطلاعات

ارسالی توسط aftab78 در دسته بندی روانشناسی افسردگی | 1 پاسخ


سلام من یه دختر 19 ساله ام نمی دونم واقعا چی باید بگم چون حال روحیم خیلی مشخص نیس ینی ثابت نیس بعضی وقتا احساس میکنم یه خلا خییییییلی بزرگ دارم که اصلا نمیدونم با چی باید پرشه احساس آدم های افسرده رو دارم ولی باز ممکنه یه هفته بعدش خوب بشم ولی باز برمیگردم به ح اولم قبلا نمیدونستم چی دوس دارم تو اینجور مواقع ولی الان میدونم ک دلم میخواد یا یه خونه تنها داشته باشم که فقط خودم باشم یم نیاد بخوابم همش تو خونه باشم کاری داشتم بیرون تنها برم باز بیام توخونه تنهایه خودم دوس دارم قرصایه خواب آورو آرامش بخش بخورم یا مشروب و اینجور چیزا که حالم عوض شه یا اینکه بمیرم برخلاف خیلی از دخترایه دیگ که واسه آیندشون دوس دارن یه عشق داشته باشن ازدواج کنن من دلم نمیخواد ینی قبلا بودم ولی الان نه دلم نمیخواد اصلا به اون مرحله برسم مثلا یا بزرگ نشم یا نباشم تو رویام بهش فک میکنم اما تو واقعیت نمیخوام ازدواج کنم دوس دارم فقط تو رویام باشم در حال حاضر تو رویام به اینجور چیزا فک نمیکنم ینی اصلا حسم نمیاد هرچیم تلاش میکنم نمیشه . آدم زود رنجی هم هستم ینی خیلی احساسیم خودم اینطور فک میکنم مثلا دلم نمیخواد به ی نه بگم هم دلم میخواد بایکی صحبت کنم هم نمیخوام اصلا سردرگمم تورو خدا یه چیزی بگین ایا من افسرده ام ؟

مشاور گفته:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
1. چند مدته این علایمو دارید؟
2. شما بیان کردید که ح روحیتون ثبات نداره اما تنها از علایم افسردگیتون صحبت کردید آیا علایمی خلاف این علایم نیز وجود دارد؟
3. دلیل خاصی برای شروع این علایم وجود داشته است؟
4. آیا استقلال شما در خانوادیتان مورد پذیرش است؟
تقریبا علایمی که شما بیان کردید علایم افسردگی می باشد که فرد به تنهایی و گوشه گیری روی می آورد و تنهایی خود را بر هر چیزی ترجیح می دهد و برای شاد خودش دنبال راحل هایی چون مصرف داروهای آرام بخش ، مشروب و .. گراییش دارد البته این مورد در همه وجود ندارد بلکه بیشتر برای افرادی گرایش به این موارد وجود دارد که راحل حل مسئله پایین تری را دارا می باشند. شما در اول بهتر است دلیل شروع و گرایش به این ح را پیدا کنید تا بتوانید راحت تر آن را برطرف کنید همین که شما به علایم خودتان بینش دارید می تواند به شما کمک کند که با کمک یک متخصص بعد شخصیتی خود را شناسایی کنید و این علایم را برطرف کنید البته گاهی این علایم برای فرد خوشایند است و دوست ندارد از آنها جدا شود که شما بیان نکردید که جز این دسته افراد هستید یا خیر؟ بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی برای بررسی به یک روانشناس مراجعه کنید چون هنوز در سن حساسی قرار دارید.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
021-22354783
شاد باشیدمنبع : http://moshaverezanashooii.ParsiBlog.com/Posts/2002/افسردگي من/