تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

اثرات منفی صبحانه نخوردن

مطلب با عنوان اثرات منفی صبحانه نخوردن از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.اثرات منفی صبحانه نخوردن

درخواست حذف اطلاعات


بر اساس تحقیقاتی که محققان تغذیه انجام داده اند نخوردن صبحانه تاثیرات منفی بر روی سلامت افراد میگذارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.صبحانه وعده غذایی مهمی است که خوردن آن باعث تامین انرژی فرد در طول روز میشود. نخوردن آن باعث میشود فرد تا رسیدن وقت ناهار معده خود را با تنقلات بی فایده پر کند و دچار اشتهای کاذب شود در نتیجه اضافه وزن پیدا کند.
نخوردن صبحانه سبب میشود بدن انسان در برابر انسولین مقاومت کند در نتیجه گلوکز مورد نیاز سلول ها به آنها نمیرسد. این مقاومت بدن گرچه در زمان کوتاهی رخ میدهد اما به شدت خطرناک است و ممکن است باعث بالا رفتن قند خون شود.
مواد غذایی که در این وعده مصرف میشوند مانند لبنیات ، غلات و دانه های روغنی حاوی ویتامین های بسیاری هستند و ما با حذف این وعده ظلم بزرگی در حق خود کرده و ممکن است دچار کمبود مواد غذایی و ویتامین ها شویم.
بهترین ساعات برای یادگیری و شیدن از 7 صبح تا ظهر است اما ما با نخوردن صبحانه عملکرد حافظه خود را ضعیف تر میکنیم.


برای خواندن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به سایت ازدواج مراجعه کنید

منبع:مشاوره-ازواج.comمنبع : http://moshaverezanashooii.ParsiBlog.com/Posts/1985/اثرات منفي صبحانه نخوردن/