تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن

مطلب با عنوان اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن

درخواست حذف اطلاعاتدرباره مرکز مشاوره
خدمات مرکز مشاوره
نوروفیدبک
مشاوره ازدواج
رزرو یا مشاوره
جذب متخصص
0اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن

کلینیک مشاوره
شویی
اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن

14

اندازه مردانه و ارتباط آن با خواسته ن


کوچک بودن مردان
اکثر مردان گمان می کنند شان از اندازه طبیعی کوچکتر است. این تفکر در نتیجه مشاهده شل، از بالا در دستشویی و مشاهده های ویی است که در آن مردان خوش هیکل، بدون خستگی، در حال معاشقه با “ستارگان” و می باشند و نهایتا با هایی عجیب رابطه ی آن ها تمام می شود.
در واقع اگر به تان از بالا نگاه کنید، آن را کوچکتر از اندازه واقعی خواهید دید: برای مشاهده اندازه واقعی باید از گوشه و در آینه آن را مشاهده کنید. در عین حال فراموش نکنید که زمانی که به های و نگاه می کنید، اشخاص”معمولی” را نمی کنید. شما در های و در حال تماشای تعداد بسیار کمی از مردانی هستید که به دلیل های بزرگ، در این حرفه استخدام شده اند. در عین حال رابطه ی طولانی آنان به این خاطر است که آنان کاملا از عشق و علاقه و شور و حرارت به دور بوده و به عنوان یک زن به ن نگاه نمی کنند بلکه احساس آن ها درست مانند احساس ی است زمانی که مشغول تایپ با کامپیوتر می باشد: یک شغل مکانیکی. نکته مهمی که نباید فراموش کنید این است که یادگیری رابطه و س از طریق های ، درست مانند این است که بخواهید با دیدن های جکی چان، دعوا در خیابان را یاد بگیرید.
آیا ن مردانه بزرگ را دوست دارند؟
نه اینطور نیست. البته برخی از ن امکان دارد به های بزرگ علاقه داشته باشند اما اکثریت ن اینگونه نیستند. مشکل در این مسئله نگاه مردانه است که می گویند : بزرگتر = بهتر. این نگاه از میزان لذت بردن مردانه ناشی می شود: بیشتر = لذت بیشتر. به همین علت مردان گمان می کنند که هرچقدر بزرگتر باشد، زن لذت بیشتری خواهد می برد. ولی زنها مثل مردان در رابطه در پی فیزیکی نیستند. آنان به دنبال رابطه حسی هستند، احساس مورد عشق قرار گرفتن شدن، احساس خاص و گرامی بودن و در همینطور احساس نزدیک بودن و صمیمیت با شریک خود.
شما می توانید با مراجعه به انجمن های ن در رابطه با رابطه (س ) در اینترنت و تلاش برای بحثی جدی در رابطه با اندازه مردانه دست پیدا کنید. چندان موفقیت چندانی به دست نخواهیم آورد. انجمن های س مردانه است که در رابطه با اندازه بزرگ مردان تبلیغ می کند و گمان می کنند اندازه بزرگ باعث لذت بیشتر و س بهتر خواهد شد. اگر این مسئله را باور ندارید می توانید “what women think about size” را در گوگل سرچ کنید. اگر قادر باشید از سانسور گذر کنید، نتیجه آن مجموعه ای از هزارن صفحاتی است که تبلیغات فروش بزرگ کننده های مردانه را تبلیغ کرده اند و ادعا دارند که اندازه بزرگ مردانه تاثیر بسزایی در بهتر شدن س با شریک می باشد و اگر دقیق نگاه کنید متوجه خواهید شد که سایت های نه کمی نیز وجود دارند که با این امر مخالفت می کنند و کمتر سایت نه ای خواهید یافت که بگویند اندازه و طول مردانه مسئل? مهمی برای ن باشد.
آیا بزرگ مردانه برای ن بهتر است؟
در واقع این مسئله نیز صحیح نمی باشد اگر هم درست باشد منظور بیشتر مربوط به قطر می شود و اندازه طولی مردانه این مطالعات و تحقیقات در ی در صورت گرفته است که از ن خواسته شد که خواسته ها و اولویت های خود را برای س مشخص کنند بر اساس نتایج به دست آمده کلفتی و ضخامت مهمتر از طول بود ولی هیچکدام از آنها تاثیر مهمی در کیفت س و داشتندر حقیقت، این هم درست نیست. اگر هم بخشی از آن درست باشد به مساله قطر بیشتر ارتباط دارد تا به مساله طول. این تحقیق در ی در انجام شده است. محققین از 50 زن دارای رابطه خواستند تا ترجیحات خود را مشخص کنند. بر اساس نتایج، کلفتی مهمتر از طول بود ولی هیچ کدام از این دو اهمیت زیادی در یک س خوب نداشتند.
جولیا بورلند که نویسنده راهنمایی های و یک ستون پاسخگویی به سوالات را دارا می باشد در نشریه معتبر سانفرانسیسکو کرونیکل است بیان می دارد:
در صحبتی که با دوستان دخترم داشتم متوجه شدم که کلفتی ارزش بیشتری نسبت به اندازه طول دارد در واقع اندازه طولی زیاد مردانه نه تنها خیلی اهمیت ندارد بلکه درازی بیش از حد آن باعث ایجاد ناراحتی به دلیل اینکه بیشتر داخل رفته و باعث ایجاد درد در انتهای می گردد و موجب آزار طرف مقابل در هنگام س می شود زیرا زمانی که فرد در حال معاشقه و احساس لذت بردن از رابطه یک سیخونک درد آور می تواند آزار دهنده باشد.
توجه داشته باشید که یک کوتاه نیز مشکلی در رسیدن به نقاط حساس مهبل ندارد (نقطه g فقط حدود یک اینچ از دیواره ورودی مهبل عقب تر است).بنابراین نی که با تحریک مهبلی ناحیه g به می رسند به راحتی می تواند با یک پنج سانتیمتری تحریک شوند ولی بدترین ح یک بسیار کوتاه و بسیار نازک است.
نکته : اگر از اندازه شریک تان راضی نیستید می تواند کمی ابتکار به ج دهید و در رابطه با مسائل مطالعه کنید و اطلاعات تان را بالا ببرید یک کوتاه به احتمال زیاد در پوزیشن هایی مانند پوزیشن چهاردست و پا یا سگی می تواند موثرتر باشد و کلیتوریس ( ه) هم در ح سگی روش موثری است و نتیجه بهتری خواهد داشت در حین حال دو مسئله باعث می شود که س لذت بخش تر باشد یکی نوازش و دیگری توحه است. در ن رسیدن به اوج لذت یا با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد که هیچ ربطی به اندازه مردانه ندارد.
آیا بزرگتر بودن مردانه ربطی به مردتر بودن شخص دارد؟
در طول سالها با مردانی مواجه شده ایم که و هیچ شاهدی مشاهده نشده است که مردانی به اندازه ارتباطی داشته باشد. این مسئله درست است که اندازه مردانه باعث اعتماد به نفس بالاتری در مردان می شود ولی این مسئله به این معنی نیست که اگر بزرگتری داشته باشید مردتر هستید و اینکه اگر بزرگتری داشته باشید مردتر هستید یک ساخته ی اجتماعی است و نکته این است که اندازه با فاکتورهایی که مردانی راتعریف می کند ارتباطی ندارد. پدر خوب بودن، خوش تیپ بودن، و اراده داشتن در زندگی به این معنی که از زندگی چه می خواهید، انسانیت و غیره، اگر قرار باشد بین این خصوصیات مردانه و بزرگ بودن اندازه یکی را انتخاب کنید کدام یک از آنها را انتخاب می کردید؟ و گمان دارید کدام یک از اینها مهمتر است؟
آیا داشتن بزرگتر منجر به س طولانی تری می شود؟
اینکه س طولانی تری داشته باشید بستگی به عوامل مخلفی دارد که هیکدام ارتباطی به اندازه ندارد. مردانه ای که زود ی را تجربه می کنند هیچ ارتباطی به اندازه ندارد و امکان دارد به هر اندازه ای باشند. راه حل درمان زود ی عبارت است ازاعتماد به نفس بیشتر و بالاتر و داشتن رابطه بهتر با شریک ، تحت فشار و اضطراب نبودن و نداشتن احساس گناه از انجام رابطه و داشتن توانایی ارتباط کلامی راحت و صادقانه با طرف مقابل. تنها چیزی که نباید گرفتار آن شوید تبلیغات سایت های تجاری در رابطه با بزرگ بودن اندازه است که ادعا دارند اگر از محصولات آنها یداری کنید می توانید در تمام طول شب س داشته باشید.به هیچ وجه. اینکه س شما چقدر طول می کشد به عوامل بسیاری بستگی دارد که اندازه قضیب هیچ کدام از آن ها نیست. قضیب مردانی که زودرس را تجربه می کنند، ممکن است به هر اندازه و شکلی باشد. راه حل زودرس (pe) عبارت است از اعتماد به نفس بیشتر، رابطه بهتر با شریک ، نداشتن اضطراب و احساس گناه از رابطه و ارتباط و صحبت راحت، صادق و باز با طرف مقابل. تنها چیزی که نباید گرفتارش بشوید تبلیغات دروغ سایت های تجاری افزایش اندازه قضیب هستند که مدعی می شوند اگر به آن ها پول بدهید قضیب تان را بزرگ کنید، خواهید توانست تمام شب س کنید.
آیا اندازه مردانه ارتباطی با شدن زن دارد؟
هیچ خانمی با این اعتقاد و تصور موافق نیست جالب است بدانید درصد کمی از ن با انجام عمل به می رسند ولی اگر ی هم با به برسد به خاطر تحریک نقطه g است و نقطه g در عمق 5 سانتی متری دهانه قرار دارد بنابراین با مشکلی مواجه نخواهید شد. ولی اگر فردی مهبلی را تجربه نمی کند یا باید از خیر آن بگذرد و یا باید به تحریک کلیتوریس ( ه) اکتفا کرده و برای تحریک کلیتوریس نیز ارتباطی با اندازه ندارد و با استفاده از زبان، انگشت و نوک می توان کلیتوریس را تحریک کرد.
نامه ای که در انجمن س نه منتشر شده است
همسر من مردانه در حدود 10 سانتی متر را دارا است و با همین من را دیوانه می کند. اشتیاق و تکنیک مهمترین مسائلی است که مردان با کوچک باید داشته باشند. همانطور که اطلاع دارید ه و لب های کوچک ورودی مهبل بسیار حساس بوده و رشن است که یک کوچک بهتر این مناطق را تحریک می کند و تحت تاثیر قرار می دهد و همسر من با نوک کوچکش این مناطق را تحریک می کند. من در رابطه با های زنجیزه ای پی در پی صحبت می کنم.
آیا اندازه مردانه از شکل آن مهمتر است؟
تصور شما امکان دارد به این صورت باشد ولی بهتر است از یک زن این سوال را بپرسید که نظرش در این رابطه به چه صورت می باشد. این سخنان بخشی از صحبت های یک زن در یک انجمن دیگری است:
به نظر من یک با نوک بزرگ به مانند یک آب نبات چوبی است که برای خوردن مناسب است ولی یک مردانه به مانند فلش برای داشتن رابطه از پشت ساخته شده است؟
قبول دارم که این مسئله را تجربه نکرده ام ولی نکته بسیار مهم این است که مناسب به این بستگی دارد که بخواهید با چه کاری انجام دهید.

آیا اندازه متوسط مردانه باید 15 سانتی متر باشد؟
از نظر پزشکی اندازه مردانه برابر است با تقاطع مستقیم شکم و راست شده و بالای کلا . برای بدست آوردن اندازه دقیق تان باید آن را چندین بار اندازه گیری کنید و باید در طول یک هفته این کار انجام دهید و نهایتا اندازه متوسط تان را به دست بیاورید. جهت محاسبه کلفتی نیز می توان از یک متر خیاطی استفاده کرد و یا با استفاده از یک نخ کلفت ترین جای را اندازه گیری کنید و در این روش نیز باید در طول یکی دو هفته صورت گیرد که اندازه متوسط نهایی را با هم محاسبه کنید.
منبع:
http://www.tanzimekhanevadeh.com


برچسب ها: اندازه مردانه ,اندازه قضیب ,منبع : http://moshaverezanashooii.ParsiBlog.com/Posts/1980/اندازه آلت تناسلي مردانه و ارتباط آن با خواسته زنان/