تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

میهن پست

آخرین مطالب و اخبار وبسایت میهن پست به صورت خودکار از سایت میهن پست دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.



دلایل ضعف بدن و سرگیجه چیست و چطور آن را درمان کنیم ؟

درخواست حذف اطلاعات
دلایل ضعف بدن و سرگیجه دلایل ضعف بدن و سرگیجه در افراد کم نیست طوری که برای شما هم حتما اتفاق افتاده است که احساس ضعف بدن و سرگیجه داشته باشید. طوری که حس کنید بدنتان سبک و بی حال است و نمی توانید تعادل خود را حفظ کنید. این حالت بر اندام های حساس به خصوص چشم و گوش تأثیر گذاشته ... نوشته دلایل ضعف بدن و سرگیجه چیست و چطور آن را درمان کنیم ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/دلایل-ضعف-بدن-و-سرگیجه/




عجیب ترین اکتشاف های باستان شناسی سال 2017 میلادی + عکس

درخواست حذف اطلاعات
عجیب ترین اکتشاف های باستان شناسی سال 2017 میلادی عجیب ترین اکتشاف های باستان شناسی سال 2017 میلادی را در حالی امروز در میهن پست به شما معرفی خواهیم کرد که همه ساله باستان شناسان مهمترین اکتشاف ها باستان شناسان سال را طی گزارشی در رسانه ها اعلام می کنند. که در این میان باستان شناسان در سال 2017 میلادی موفق به کشف بقایای ... نوشته عجیب ترین اکتشاف های باستان شناسی سال 2017 میلادی + عکس اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/عجیب-ترین-اکتشاف-های-باستان-شناسی-سال-2017/




محافظت از قلب با ترک سه عادت که درمیان خیلی ها مرسوم است ؟

درخواست حذف اطلاعات
محافظت از قلب محافظت از قلب موضوعی است که در شرایط کنونی و در مقابل انواع و اقسام بیماری های قلبی ناشی از تغذیه ، استرس ، بی تحرکی و … باید به صورت جدی مورد توجه خاص همه افراد جامعه قرار بگیرد. چرا که با نگاهی به آمار مرگ و میر در جامعه ایرانی آن هم ناشی ... نوشته محافظت از قلب با ترک سه عادت که درمیان خیلی ها مرسوم است ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/محافظت-از-قلب/




ماهی رباتیک sofi که می تواند مانند ماهی واقعی شنا کند + عکس

درخواست حذف اطلاعات
ماهی رباتیک sofi ماهی رباتیک sofi که می تواند مانند ماهی واقعی شنا کند در حالی توسط دانشمندان دانشگاه mit ساخته شده است که این ماهی رباتیک می تواند به شنا کردن به اعماق مختلف آب برود تا با آن پژوهشگران بتوانند در کاوش های عمق اقیانوس ها و از جمله بررسی رفتار آبزیان کمک بگیرند . مدتی است که ... نوشته ماهی رباتیک sofi که می تواند مانند ماهی واقعی شنا کند + عکس اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/ماهی-رباتیک-sofi/




ذرات سمی در دود سیگارهای الکترونیکی توسط محققان تایید شد + جزئیات

درخواست حذف اطلاعات
ذرات سمی در دود سیگارهای الکترونیکی ذرات سمی در دود سیگارهای الکترونیکی در حالی توسط محققان تایید شده است که در تحقیقاتی جدید مشخص شده است که در دود حاصله از سیگارهای الکترونیکی ذرات فلزات سمی خظرناکی همانند ذرات کروم ، نیکل و منگنز وجود دارد که در حالی این سم ها سرطان زا بوده و در عین حال تاثیراتی منفی بر عملکرد ... نوشته ذرات سمی در دود سیگارهای الکترونیکی توسط محققان تایید شد + جزئیات اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/ذرات-سمی-در-دود-سیگارهای-الکترونیکی/




تقویم رایج کشورهای مختلف چگونه سال را محاسبه می کند ؟

درخواست حذف اطلاعات
تقویم رایج کشورهای مختلف تقویم رایج کشورهای مختلف و این که چگونه با این تثقویم ها سال را محاسبه می کند موضوعی است که شاید به عنوان سوال در ذهن هر مخاطب به وجود آید؟ با این حال این موضوع بهانه ای شد تا به سراغ تقویم رایج کشورهای مختلف برویم ، تقویم هایی که در صفحات هر کدامشان شروع ... نوشته تقویم رایج کشورهای مختلف چگونه سال را محاسبه می کند ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/تقویم-رایج-کشورهای-مختلف/




جلوگیری از چاقی در تعطیلات نوروزی کاری ساده و امکان پذیر ؟

درخواست حذف اطلاعات
جلوگیری از چاقی در تعطیلات نوروزی جلوگیری از چاقی در تعطیلات نوروزی شاید برنامه شما نیز باشد ، اما جلوگیری از چاقی در ایم نوروز و در مقابل سیل عظیمی از شیرینی ها و مغزهای خوشمزه کار دشورا اما امکان پذیری است اگر شما بخواهید . مثلا حداقل کاری که می توان کرد این است که فاصله خودتان را با خوراکی های ... نوشته جلوگیری از چاقی در تعطیلات نوروزی کاری ساده و امکان پذیر ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/جلوگیری-از-چاقی-در-تعطیلات-نوروزی/




ماشین های فراموش نشدنی آلمانی برای مردم سراسر دنیا + عکس

درخواست حذف اطلاعات
ماشین های فراموش نشدنی آلمانی ماشین های فراموش نشدنی آلمانی که صنعت خودرو را متحول کردند نه تنها کم نیستند بلکه ایرانی ها و بخصوص دهه 40 تا 60 ها با خیلی از آن ها خاطرات خوبی ذهنشان به یادگار گذشته اند. ماشین هایی خاصی که هر کدام سرآغاز تحولی برای ورود به عصر جدید تولید خودر در کشور آلمانی ... نوشته ماشین های فراموش نشدنی آلمانی برای مردم سراسر دنیا + عکس اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/ماشین-های-فراموش-نشدنی-آلمانی/




قطار فوق سریع ژاپن با سرعت 300 کیلومتر بر ساعت رونمایی شد

درخواست حذف اطلاعات
قطار فوق سریع ژاپن قطار فوق سریع ژاپن با سرعت 300 کیلومتر بر ساعت در حالی رونمایی شده است که این کشور در توسعه بخش حمل و نقل ریلی پیشرفت قابل توجهی از خود نشان داده و در روزهای اخیر با آزمایش موفق قطار پرسرعت بین شهری ، موسوم به شینکانسن بار دیگر ثابت کرد که در این حوزه از ... نوشته قطار فوق سریع ژاپن با سرعت 300 کیلومتر بر ساعت رونمایی شد اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/قطار-فوق-سریع-ژاپن/




دیسک گردن و روش های درمان آن از زبان متخصصان ستون فقرات

درخواست حذف اطلاعات
دیسک گردن دیسک گردن ، یکی از عارضه های ستون فقرات است که در میان هر 200 نفر یکی را مبتلا کرده است . در این میان بد نیست بدانید که ستون فقرات گردن از استخوان های متعددی به نام مهره تشکیل می شود که هر یک از آنها توسط یک دیسک از دیگری جدا می شود. دیسک گردن متشکل است از چند ... نوشته دیسک گردن و روش های درمان آن از زبان متخصصان ستون فقرات اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/دیسک-گردن/




هیوندای توسان اسپرت 2018 با ظاهری زیبا و تماشایی خواهد آمد

درخواست حذف اطلاعات
هیوندای توسان اسپرت 2018 هیوندای توسان اسپرت 2018 ، خودرو مورد علاقه خیلی از ایرانی ها که دارای پیشرانه ی تنفس طبیعی 2.4 لیتری، قدرتمندترین تیپ این کراس اور کامپکت در مدل 2018 است به زودی در اختیار علاقه مندان به این خودرو قرار خواهد گرفت تا کمپانی هیوندای بتواند مدل توسان خود را با هیوندای توسان اسپرت 2018 به شش ... نوشته هیوندای توسان اسپرت 2018 با ظاهری زیبا و تماشایی خواهد آمد اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/هیوندای-توسان-اسپرت-2018/




پیام رسان ویسپی ، مسنجری ایرانی با چینی + دانلود

درخواست حذف اطلاعات
پیام رسان ویسپی پیام رسان ویسپی این روزها در حالی بر سر زبان ها افتاده است که زمزمه های فیلتر تلگرام روزهای آخر سال 96 کم کم به گوش رسید تا در سال 97 کاربران این پیام رسان آمادگی کوچ از تلگرام به پیام رسان دیگری از جمله پیام رسان ویسپی که این روزها صحبش در میان سایت ها ... نوشته پیام رسان ویسپی ، مسنجری ایرانی با چینی + دانلود اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/پیام-رسان-ویسپی/




نوروز باستانی 1397 بر شما ایرانی عزیز مبارک

درخواست حذف اطلاعات
سال 1397 نوروز باستانی 1397 خورشیدی ، کهن ترین جشن به جا مانده از دوران ایران باستان ، خاستگاه ایرانیان پارسا و نوید بخش تازگی ها و امید بخش گفتار ، کردار و پندار نیک و سرآغاز فصل بهار بر همه ایرانیان و کاربران همیشه همراه میهن پست مبارک باد. نوشته نوروز باستانی 1397 بر شما ایرانی عزیز مبارک اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/نوروز-باستانی-1397/




حواس پرتی های ناشی از تکنولوژی با ما چه کار خواهد کرد ؟

درخواست حذف اطلاعات
حواس پرتی حواس پرتی را شاید کمتر کسی یک بیماری قلمداد کند چرا که این موضوع بخصوص در یک دهه اخیر در بین مردم بیشتر رواج یافته و همین رایج بودنش به نحوی باعث شده است که نام بیماری از آن برداشت شود ، موضوعی که شاید از خیلی از بیماری های ویروسی برای مبتلایان به آن ... نوشته حواس پرتی های ناشی از تکنولوژی با ما چه کار خواهد کرد ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/حواس‌-پرتی‌/




معماری اهرام باستانی با الهام از علم نجوم باستانی شکل گرفته است !

درخواست حذف اطلاعات
معماری اهرام باستانی معماری اهرام باستانی موضوع است که سال هاست دانشمندان و حتی معماران برای اطلاع از نحوه ی ساخت آن ها مطالعات زیادی را انجام داده که در این میان نتایج به دست آمده حکایت از این دارد که بسیاری از اهرام باستانی براساس علم نجوم باستانی ساخته شده اند و دانشمندان نیز می خواهند این اسرار را ... نوشته معماری اهرام باستانی با الهام از علم نجوم باستانی شکل گرفته است ! اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/معماری-اهرام-باستانی/




نوروز باستانی 1397 بر شما ایرانی عزیز مبارک

درخواست حذف اطلاعات
سال 1397 نوروز باستانی 1397 خورشیدی ، کهن ترین جشن های به جا مانده از دوران ایران باستان ، خاستگاه ایرانیان پارسا و نوید بخش تازگی ها و امید بخش گفتار ، کردار و پندار نیک و سرآغاز فصل بهار بر همه ایرانیان و کاربران همیشه همراه میهن پست مبارک باد. نوشته نوروز باستانی 1397 بر شما ایرانی عزیز مبارک اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/نوروز-باستانی-1397/




با تماشای تصاویر مشاغل سخت ، قدر شغلتان را بیشتر بدانید

درخواست حذف اطلاعات
مشاغل سخت مشاغل سخت در همه جای دنیا وجود دارند و در این میان ما نیز با نگاهی به تصاویر مشاغل سخت باید قدر شغلمان را بدانیم ، این تصاویر بیشتر برای کسانی است که همیشه از شرایط کاریشان ناراضی اند و یا فکر می کنند همه در حقشان ظلم کرده اند. اگر شما هم مرتباً معترض ... نوشته با تماشای تصاویر مشاغل سخت ، قدر شغلتان را بیشتر بدانید اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/مشاغل-سخت/




بزرگترین تولید کنندگان اسلحه در جهان کدام کشورها هستند + عکس

درخواست حذف اطلاعات
بزرگترین تولید کنندگان اسلحه در جهان بزرگترین تولید کنندگان اسلحه در جهان کشورهایی هستند که از صبح تا شب و از ماه تا سال مدعی رعایت حقوق انسانی و دموکراسی هستند . کشورهایی که با تولید و فروش انواع سلاح ها نقشی اساسی در بی نظمی ها ، جنگ ها ، و مهمتر از همه نقشی پر رنگ در کشتار مردم ... نوشته بزرگترین تولید کنندگان اسلحه در جهان کدام کشورها هستند + عکس اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/بزرگترین-تولید-کنندگان-اسلحه-در-جهان/




ویژگی چهره های جذاب از نگاه افراد مختلف در یک تحقیق جالب علمی ؟

درخواست حذف اطلاعات
ویژگی چهره های جذاب ویژگی چهره های جذاب از نگاه افراد مختلف بسیار متفاوت است اما تعداد انگشت شماری از این ویژگی ها در بین بیشتر افراد جامعه یکسان و تا حدودی برابر است. البته ابن موضوع و یا بهتر بگوییم شناخت ویژگی چهره های جذاب تا این اندازه برای پژوهشگران مهم بوده است که تحقیق و پژوهش زیادی ... نوشته ویژگی چهره های جذاب از نگاه افراد مختلف در یک تحقیق جالب علمی ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/ویژگی-چهره-های-جذاب/




جوانسازی پوست با کدام خوراکی ها امکان پذیر خواهد بود ؟

درخواست حذف اطلاعات
جوانسازی پوست جوانسازی پوست موضوعی است که این روزها و بخصوص در میان خانم ها جز اعم ضروریات در حفظ سلامتی و شاداب نگه داشتن پوست بوده که ما نیز در میهن پست هر از گاهی مطالبی را در خصوص جوانسازی پوست منتشر کرده و اتفاقا مورد استقبال خاص مخاطبین نیز قرار گرفته است. هر چند که داشتن ... نوشته جوانسازی پوست با کدام خوراکی ها امکان پذیر خواهد بود ؟ اولین بار در میهن پست. پدیدار شد.



منبع : https://mihanpost.com/جوانسازی-پوست/