تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

دفتر شهرستان ماهنشان

آخرین مطالب و اخبار وبسایت دفتر شهرستان ماهنشان به صورت خودکار از سایت دفتر شهرستان ماهنشان دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.جلسه ون شهرستان ماهنشان 97/11/1

درخواست حذف اطلاعات
جلسه ون شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان، حجت ال والمسلمین خورشیدی اطهر بخش انگوران و سایر ون در دفتر ماهنشان برگزار شد.منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1787/جلسه روحانيون شهرستان ماهنشان 97/11/1/
پخش عمار قبل از خطبه های این هفته در مصلای ج

درخواست حذف اطلاعات
پخش عمار قبل از خطبه های این هفته در مصلای شهرستان ماهنشان

منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1786/پخش فيلم عمار قبل از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته در مصلاي نماز ج/
بازدید از بیمارستان رازی به مناسبت روز پرستار22 دیماه97 شهرستان

درخواست حذف اطلاعات
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان ماهنشان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در بیمارستان زاری با تبریک روز پرستار از زحمات کارکنان این مرکز تشکر د.


.
منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1785/بازديد از بيمارستان رازي به مناسبت روز پرستار22 ديماه97 شهرستان/
خطبه 22 دیماه 97 شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات

خطبه های شهرماهنشان مورخ 97/10/21
این هفته شهرستان ماهنشان به ت حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان اقامه شد.
شهرستان درخطبه های این هفته گفت:
مسئولان بایدبه حماقت و توانمندی داخلی به ویژه جوانان ایمان و اعتقاد داشته باشند.
حجت ال زاهدی پور، با اشاره به بیانات معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در سالروز قیام 19 دی، اظهارداشت: همانطور که معظم انقلاب فرمودند؛ سران ، نه تنها تحلیل گران خوبی نیستند، بلکه احمق های درجه یک هستند.
وی افزود: مسئولان تا زمانی که به حماقت ییان باور نداشته باشند، خدمتگزاران خوبی برای مردم نخواهند بود.حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: تجربه ای بزرگ و تلخ از عهدشکنی و اروپا بود، انتظار عملکرد مثبت از سوی اتحادیه اروپا مصداق بزرگ سهل شی است.
مضمون کلی فرمایش حضرت خامنه ای این بود که نه باید از این احمق ها ترس داشت و نه به مذاکره و وعده و امضای آن ها دل بست؛ تجربه ای بزرگ و به شدت تلخ بود. شاید اگر ی اجازه مذاکره را نداده بودند، امروز خیلی ها در حسرت شعرها می سرودند و دست بر زانو می زدند. چنانکه امروز برخی ها امید واهی به ایجاد کانال مالی توسط اروپا جهت دور زدن تحریم ها را در سر می پرورانند.
وی افزود: در عین حال تجربه ش ت خورده چهل ساله غرب در برابر انقلاب ی ایران یک درس بسیار بزرگ برای دلباختگان غرب است که بدانند اربابشان، آن چنان هم که تصور می کنند، عاقل و بالغ نبوده و قدرت محاسباتی لازم را ندارد. غرب به ویژه خود در برابر انقلاب ی و مردم ایران درمانده شده است، چه برسد به اینکه بتواند نوکران خود را نجات دهد.
شهرستان ماهنشان :دوره گردی خارجه در خاورمیانه نشانی دیگر از درماندگی در مقابله با انقلاب ی ایران است. پمپئو خارجه آمریکا در این سفر که از آغاز شد، به دنبال این است تا با بازدید از 8 کشور که قرار است با دستور آمریکا و در سایه حمایت هاى رژیم صهیونیستى،عضو ناتوى عربى شوند،امروز 22 تریلیون دلار بدهی خارجی دارد که سهم هر یی 66 هزار دلار است. این همان ست که آرمانشهر و ناکجا آباد برخی ابلهان داخلی هم هست. ابلهان پرست شب را صبح می کنند با این آرزو که ی ورش ته آن ها را نجات دهد. قطعاً یکی از مهمترین منابع تأمین این بدهی ها، ثروت بی نظیر خاورمیانه است و البته ایران مهمترین مانع بر سر راه خواهدبود.
کانال تلگرامی
@zahedipooremamjome
کانال سروش
sapp.ir/daftar_emamjome_mahneshanمنبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1784/خطبه نماز جمعه 22 ديماه 97 شهرستان ماهنشان/
جلسه ستاد دهه فجرانقلاب ی شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
جلسه ستاد دهه فجرانقلاب ی شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال والمسلمین زاهدی پور تلاشگر شهرستان ،نوری فرماندارشهرستان و دیگر مسئولین، در فرمانداری برگزار گردید.

منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1783/جلسه ستاد دهه فجرانقلاب اسلامي شهرستان ماهنشان/
خطبه های ماهنشان مورخ 97/10/14

درخواست حذف اطلاعات
این هفته شهرستان ماهنشان به ت حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان اقامه شد.
مشروح خطبه های ماهنشان مورخ 97/10/14
شهرستان ماهنشان در خطبه های ماهنشان با اشاره به سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب توسط رضاخان، گفت: مردم و مسئولان باید به ا و ابتدال و رانی واکش جدی نشان دهند، به ویژه مسئولان امنیتی و فرهنگی باید بدانند که جامعه ای سالم می ماند که رانی در آن پرهزینه باشد. مسئولان باید سهیل گیری در این زمینه را رها کنند؛ و مردم هم باید در این زمینه همراهی کنند.
حجت ال حسینعلی زاهدی پور اظهارداشت: امروز به گونه ای شده است که اگر ی جعبه میوه ای را جلوی در بگذارد، گناه کبیره محسوب می شود، ممکن است ی خج بکشد، یادستمال کاغذی را از شیشه ماشین به بیرون پرت کند،این درحالی است که نسبت به برخی رفتارهای و ترویج کننده ا و بی حج که در عین حال یکی از عوامل مهم افزایش سن ازدواج هم به شمار می رود، هیچ گونه حساسیتی نشان داده نمی شود، انی که از جرم و جنایت مروجان ا چشم پوشی می کنند، چه تفاوتی با رضاخان دارند که به دنبال کشف حجاب بود، این افراد چه پاسخی در برابر ی کشف حجاب دارند، نمی ترسند که با رضاخان محشور شوند؟ چرا گوش های این افراد در برابر هشدارهای ی در ارتباط با تهاجم و شبیخون فرهنگی ناشنوا شده است؟
وی افزود: حکم انتصاب آیت الله آملی لاریجانی به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی معظم انقلاب بصیرت بخش بود؛ هم از آن جهت که علیرغم برخی جوسازی های منافقان، خدمات ایشان را مخلصانه معرفی کرده اند. و هم از آن جهت که به جایگاه مهم مجمع تأکید کرده اند. دقت کنیم که دشمن به دلیل جایگاه بی بدیل مجمع، تلاش در ت یب این جایگاه دارد. و البته برخی ساده لوحان هم ممکن است باور کنند.
خطیب ماهنشان با اشاره و تسلیت حادثه اتوبوس داشجویان،گفت: برخی ها در تلاش برای تصادف اتوبوس آزاد و بهره برداری از آن هستند. اگر چه حادثه تصادف اتوبوس دانشجویان آزاد مایه تأسف و تأثر است و باید مایه عبرت باشد، اما باید توجه کنیم که برخی ها تلاش دارند این تصادف را که شدیدتر از آن مانند زنده سوختن مسافران قطار اتفاق افتاده، بهانه کاری قرار داده و بهره برداری کنند. به ویژه فتنه گران و برخی ها که منابع آزاد را به پاتوق فتنه قرار داده بودند، ب بع با مدیریت جدید مشکل دارند؛ این در حالی است که اتوبوس متعلق به پیمانکار بوده و پیمانکار باید پاسخگوی تخلف خود باشد.
حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: از این رو فتنه گران باید بدانند که مردم و مسئولان بصیر هستند و دست فتنه گران نخواهد بود.وی افزود: مجلس امانتدار بیت المال است و باید بودجه شرکت های تی را که 75 درصد کل بودجه کشور است، به صورت تفصیلی بررسی کند
بودجه 98 ت در مجموع شامل 1703 هزار میلیارد تومان است. سه چهارم آن (1275هزار میلیارد تومان) مربوط به بودجه شرکت های تی است و یک چهارم باقی مانده آن منابع عمومی ت است که بالغ بر 407 هزار میلیارد تومان می شود.
بر اساس رویه موجود، تنها منابع عمومی ت بررسی می شود. و از بررسی سه چهارم بودجه صرف نظر می کند و تنها به یک چهارم باقی مانده آن می پردازند. در حالیکه تمام این 1703 هزار میلیارد تومان مربوط به اموال مردم (بیت المال) است و مجلس باید همه بخش های بودجه را به صورت تفصیلی بررسی کنند تا نسبت به تامین حقوق عموم مردم اطمینان حاصل نمایند
شهرستان ماهنشان گفت: مردم و تحلیلگران باید به دقت رصد کنند که فتنه گران به دنبال فریب افکار عمومی هستند، به عنوان مثال بودجه وزارت راه و شهرسازی 8381 میلیارد تومانی پیش بینی شده است؛ این در حالی است که برخی فتنه گران بودجه این وزارتخانه را تنها 81 میلیارد تومان !! آورده اند. تا بودجه این وزارتخانه را مساوی بودجه نهادهای مذهبی معرفی کنند.
حجت ال زاهدی پور تاکید کرد: گرانی ها باید کنترل شوند، در وضعیتی که گرانی ها تا حدی در حال فروکش هستند، گرانفروشی خودروسان و برخی کالاها مردم را دچار یأس و ناامیدی می کند.

منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1780/خطبه هاي نماز جمعه ماهنشان مورخ 97/10/14/
دیدار رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
دیدار رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان آقای حسینی با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان


منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1781/ديدار رئيس جديد شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان/
نشست بصیرتی ائمه جماعات و مبلغین شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
نشست بصیرتی ائمه جماعات و مبلغین شهرستان ماهنشان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان برگزار شد.
منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1782/نشست بصيرتي ائمه جماعات و مبلغين شهرستان ماهنشان/
سخنرانی در نیروی انتظامی شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
جلسه هدایت در نیروی انتظامی شهرستان ماهنشان با حضور و سخنرانی حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان با موضوع 9دی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار شد.


منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1777/سخنراني در نيروي انتظامي شهرستان ماهنشان/
جلسه تودیع و معارفه رئیس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
جلسه تودیع و معارفه رئیس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان در سالن جلسات شبکه بهداشت شهر ماهنشان برگزار شد که آقای سید مهدی حسینی به عنوان س رست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان معرفی شد.


منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1778/جلسه توديع و معارفه رئيس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان/
همایش 9 دی در شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
همایش 9دی با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان، مدیر کل تبلیغات ال ی استان زنجان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین و مردم در سالن شهید آوینی ماهنشان برگزار شد.منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1779/همايش 9 دي در شهرستان ماهنشان/
سخنران قبل از خطبه شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
سخنرانان حجت ال محمودی مسئول دفتر نمایندگی جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان و آقای منیخ یکی از دانشجویان قبل از خطبه های ماهنشان به مناسبت هفته وحدت حوزه ومنبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1775/سخنران قبل از خطبه نماز جمعه شهرستان ماهنشان/
جلسه تودیع و معارفه صیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان م

درخواست حذف اطلاعات
جلسه تودیع و معارفه رئیس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان در سالن جلسات شبکه بهداشت شهر ماهنشان برگزار شد که آقای سید مهدی حسینی به عنوان س رست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان معرفی شد.منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1776/جلسه توديع و معارفه دکتر صيدي رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان م/
خطبه 7 دیماه 97 شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
این هفته شهرستان ماهنشان به ت حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان اقامه شد.
مشروح خطبه های این هفته مورخ 97/10/7
شهرستان ماهنشان درخطبه های این هفته گفت: نهم دی 1388 نقطه عطف تاریخ انقلاب بود که دوستان را امیدوار و فتنه گران را ناامید ساخت. در اهمیت نهم دی همین بس که دشمن در دی ماه 96 تلاش و سرمایه گذاری کرد تا این یوم الله بزرگ تاریخی را تحت الشعاع قرار دهد.
حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: آن چه که باید از نهم دی و وقایع تاریخی دیگر عبرت گرفته شود، این است که فتنه 88 نه اولین فتنه بود و نه آ ین فتنه؛ چنانکه معظم انقلاب در ارتباط با تحرکات دشمن در سال 98 هشدار دادند. بنا براین مردم و مسئولان باید با بصیرت تمام رفتارهای دشمن را رصد کنند.
حجت ال زاهدی پور با گرامیداشت یادآیت الله شاهرودی اظهارداشت: آیت الله شاهرودی از چهره های شاخص علمی و اجرایی بود که کارنامه واقعاً درخشانی داشت. معظم انقلاب، ایشان را رئیس موفق مجمع تشخیص مصلحت نظام معرفی می کنند و این افتخار کمی نیست. ابتکار عمل و ایجاد تحولات عمیق در قوه قضائیه در دوران ریاست بر این قوا از سویی و ولایتمداری و بصیرت در برهه های حساس به ویژه در ارتباط با فتنه 88 و در عین حال حضور پررنگ و تأثیرگذار و انقل ایشان در عراق کارنامه درخشانی از ایشان بر جای گذاشته است. ضمن آن که ایشان یکی از الگوهای ناب و بی بدیل برای مسئولان کشور به شمار می رود.
وی افزود: با توجه به اینکه بخش عمده ای از بودجه در شرکت های تی هزینه می شود، لازم است انضباط بودجه ای شرکت های تی باید به دقت مورد توجه قرار گیرد؛ متأسفانه حوزه های علمیه در ارتباط با بودجه مظلوم واقع شده اند؛ این در حالی است که در مرحله تصویب سی و سه صدهزارم و در مرحله تخصیص با فرض تخصیص 50 درصدی، قریب به بیست صد هزارم از بودجه به حوزه ها کمک می شود؛ که البته این مقدار حدود ده درصد از نیاز حوزه های علمیه است.
خطیب ماهنشان گفت: صدور فرمان وج نیروهای یی از ، ضمن آن که نشان داد مقاومت بزرگترین ابرقدرت ها را زمین گیر خواهد کرد؛ در عین حال درس عبرتی بود برای انی که ساده لوحانه یا برای خوش خدمتی برای دشمن، با حضور مستشاری ایران و م عان حرم مخالفت می د. آن ها از خود دشمن هم امیدوارتر بودند. حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: از طرفی تعطیلی ت از سوی ترامپ با هدف تحت فشار قرار دادن کنگره برای تخصیص بودجه لازم برای احداث دیوار مرزی بین مکزیک و ، ضمن آن که اوضاع نابسامان این کشور را نشان می دهد، در عین حال نشان از نوعی دیکتاتوری در ساختارهای حکومتی ست. این در حالی است که این کشور خود را م ع دموکراسی معرفی می کند.این ها نشان می دهد که باید بیشتر خودمان و دشمنمان را بشناسیم و البته خودباخته ها باید بیشتر دقت کنند؛ چرا که مهمترین عامل این ش ت بزرگ برای که بعد از 27 سال سرمایه گذاری در غرب آسیا اتفاق می افتد، ایران ی و جوانان ولایتمدار و شهادت طلبان است.
وی افزود: افزایش فردگرایی و وجود ارتباطات جایگزین نامشروع آسان و عدم جدیت در مقابله با انحرافات اجتماعی به ویژه ا، موجب افزایش سن ازدواج و افزایش آمار طلاق خواهد شد. شهرستان ماهنشان با مطرح برخی از مشکلات مردمی، گفت: مردم انتظار دارند، تعریض جاده زنجان دندی تسریع شده و با انجام زود هنگام بهسازی و اتصال جاده ماهنشان آباد وضعیت جاده های ماهنشان بهبود یابد.منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1772/خطبه نماز جمعه 7 ديماه 97 شهرستان ماهنشان/
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در مصلای ره شهر

درخواست حذف اطلاعات
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در مصلای ره شهر ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان و اهالی شهر ماهنشان برگزار شد.

منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1774/مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي شاهرودي در مصلاي امام خميني ره شهر/
جلسه نشست به مناسبت حماسه 9 دی در شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
جلسه نشست به مناسبت حماسه 9 دی با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان ماهنشان برگزار شد.

منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1771/جلسه نشست سياسي به مناسبت حماسه 9 دي در شهرستان ماهنشان/
جلسه هماهنگی برنامه های 9 دی شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
جلسه هماهنگی برنامه های 9 دی شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان برگزار شد.
در این جلسه حجت ال زاهدی پور شهرستان ماهنشان در جلسه هماهنگی برنامه های حماسه نهم دی گفت: اگر از فتنه 88 و حماسه نهم دی بتوانیم درس بگیریم قطعا دشمن کمتر می تواند به اه خود برسد.
وی افزود: فتنه ای در سال 88 اتفاق افتاد اگرچه این مطلوب نبود از جمله فتنه خوارج، نهروان و جنگ جمل و امثال آنها باید درس گرفت فلذا فتنه 88 درسی است که دست و اه دشمنان داخلی و خارجی را رو می کند.

ماهنشان با اشاره به حکومت و ت های مختلف ی و غیر گفت: ت و حکومت هایی که عاشورایی نباشد رو به افول بوده و خواهدشد اما حکومت انقلاب ی که برگرفته از مکتب عاشورایی است روز به روز رو به جلو با اقتدار در حرکت است.

حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: انقلاب ی ایران رو به جلو حرکت میکنید،یکی از نشانه های حرکت تلاطم های که دشمنان دارند است با سرمایه گذاری های که اگرچه کم اما اجمالی قدرت ایران ی قابل کتمان و چشم پوشی نیست .

وی افزود: دشمنان و مع ن انقلاب ی در صدد هستند تا حماسه نهم دی را کمرنگ کنند اما غافل از اینکه حماسه نهم دی که بعد از عاشورا و فتنه ای که ایجاد کرده بودند رقم خورد و گره زده شد با عاشورا بنابراین اتفاق هایی که افتاد شبیه عاشورا شد و به عظمت حماسه نهم دی افزوده شد .

ماهنشان گفت: عاشورا هنوز درس می دهد و انیکه نه در صفوف طاغوت هستند و نه در اطاعت کنندگان خدا و رسول خدا منافقین هستند .منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1770/جلسه هماهنگي برنامه هاي 9 دي شهرستان ماهنشان/
خطبه شهرستان ماهنشان97/9/30

درخواست حذف اطلاعات
شروح خطبه های ماهنشان مورخ 97/9/30 نمار چمعه شهرستان ماهنشان به ت حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان اقامه شد.
حجت ال زاهدی پور شهرستان ماهنشان در خطبه های این هفته با تبیین بیانات معظم انقلاب در درس خارج فقه مبنی بر اینکه شیفته ریاست نباشیم، گفت: همچنانکه ایشان و متون دینی تأکید دارند، مسئولان باید به مسئولیت خود به عنوان یک آزمون نگاه کنند؛
وی افزود: عشق و علاقه به ریاست، از عوامل اصلی انحرافات ، اقتصادی و اجتماعی است و امروز بسیاری از رانتخواری های که در کشور صورت می گیرد برای حفظ پست چند روزه دنیوی است که دوام هم ندارد. اما مسئولیت مردم در این زمینه سنگین تر است؛ چرا که باید در انتخاب خود دقت کنند و از انتخاب انی که رسیدن به مسئولیت دنیوی را ابزاری برای رسیدن به مطامع و شهوات دنیوی خود می دانند، خودداری کنند. قطعاً اگر مردم در انتخاب مسئولان دقت و تقوای لازم را داشته باشند، بسیاری از مشکلات که امروز در جامعه شاهد آن هستیم، برچیده خواهد شد. مواظب باشیم آ ت خود را فدای عاشقان ریاست نکنیم که در این صورت هم دنیای خود و عزیزانمان را ویران کرده ایم و هم خسران ا وی شامل حالمان خواهد شد.
خطیب ماهنشان اظهارداشت: مسئولان فعلی هم باید هم تقوا داشته باشند و هم شجاعت و درایت نشان دهند. در ارتباط با کانال مالی که قرار است اروپا برای مقابله با تحریم ها ایجاد کند. مواظب شیطنت اروپاییان باشیم؛ اروپا هفت ماه است که وعده این کانال را می دهد، هنوز اتفاق نیفتاده و از ظواهر برمی آید که اگر هم اتفاق بیفتد، بعد از ایجاد کانال هم معطل خواهند کرد. ضمن آن که استفاده از کانال از دو جهت استقلال و عزت کشور را زیر سؤال می برد؛ چرا که اولاً میزان گردش مالی ایران تحت نظارت آن ها خواهد بود؛ و از طرفی تأکید می کنند که این کانال منحصر به مواد غذایی و دارویی باشد که واقعاً برای ایران عزیز تأسف بار است. ضمن آن که اصطلاح «تجارت مشروع» که از سوی اروپا مورد تأکید قرار می گیرد، به شدت مبهم است. چرا که آن ها می توانند تفسیر تجارت مشروع را به تحریم های معطوف سازند.
رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر ماهنشان با اشاره به در پیش بودن نهم دی ماه و هفته بصیرت گفت: نهم دی ماه روز ناامیدی دشمن بود. دشمنان ایران به ویژه و طفیلی های داخلی آن ها به نام فتنه گران خائن و حامیان آن ها در صدد بودند با تغییر باورها، افکار، رفتار و ساختارهای ایران ی انقلاب ی ایران را از بین برده و مردم را به زیر سلطه خود در بیاورند که مردم ایران با بصیرت و بیداری تمام در برابر آن ایستاده و با خلق حماسه ای نو و انقل در نهم دی ماه 88 جو دندان شکن به دشمنان نظام ی داده و با ناامید ساختن فتنه گران زبون و ذلیل، بار دیگر بر ولایتمداری خود تأکید د. در دیماه 96 بار دیگر دشمنان مردم ایران با سرمایه گذاری کلان مادی و معنوی حرکت مذبوحانه و جنایت باری را شروع د که با بیداری ملت ایران، این حرکت مذبوحانه در نطفه خفه شد.
وی افزود:بار دیگر به دشمنان ایران به ویژه و فتنه گران هشدار می دهیم که اگر بخواهند دست از پا خطا کنند، هم دست و هم پایشان توسط همین ملت قطع شده و امیدشان به یأس تبدیل خواهد شد. های ، مردم و ائمه انقل هم سنگرهای مستحکم همین مردم است و بیداری و امیدآ‏فرینی را برای مردم و یأس و ناامیدی را دشمنان و فتنه گران ذلیل و بدبخت رقم خواهد زد.
حجت ال زاهدی پور با اشاره به وقایع تأکید کرد: علی رغم تلاش های فراوان تصمیم به وج از گرفته و این وج به بحرانی در داخل تبدیل شده است؛ این در حالی است که تقریباً هیچ دستاوری جز از دست دادن حیثیت نداشته است. از طرف دیگر عمر البشیر رئیس جمهور سودان 24 آذرماه در سفری رسمی به مورد استقبال بشار اسد قرار می گیرد که خود نشانه ای مثبت از عادی شدن وضع است؛ همه این ها نشان می دهد که مقاومت تنها راه پیروزی در برابر دشمنان است.
ماهنشان دربیان مشکلات شهرستان، با انتقاد از انی که می گویند، جاده ماهنشان کم تردد است و ضرورتی برای بهسازی ندارد، وباتوجه به نگاه انی که فکر می کنند تردد در جاده های ماهنشان کم است و نیاز به بهسازی ندارد، گفت: بخش مهمی از کمبود تردد به خاطر همین جاده هاست، بنابر این نباید علت را به جای معلول بنشانیم.مردم انتظار خدمت دارند. همچنانکه برخی ها می گفتند:بیمارستان ماهنشان مریض بستری ندارد، فلذا ضرورتی برای ارتقا ندارد، که آن جا هم عرض ، مریض هست، چون امکانات نیست مراجعه نمی کنند.
ادامه دارد.
صورت وجود در اکثر کشورهای غربی رخ خواهد داد، عبرتی است برای خودفروشان غرب زده که دیدگاه های متز ل غربی ها را نجات بخش جامعه ی ایران ارزی کرده و بلکه در صددند را فدای شه های مز ف غربی کنند. واقعاً جای تأسف است که در مملکت حضرت ولی عصر (عج) برخی ها با بی شرمی تمام به ترویج فرهنگ غربی مانند کریسمس غربی بپردازند. و یا اینکه برخی ها با تبعیت از فرهنگ و بعضاً با نیت ترویج ا، ازدواج پسران و دختران زیر 18 سال را ازدواج ک ن معرفی کنند ولی با فرهنگ دوستی پسر و دختر نامحرم مشکلی نداشته باشند. این در حالی است که حفظ فرهنگ بومی و مقابله با تهاجم فرهنگی ضامن حفظ هویت فرهنگی و اجتماعی و است.
وی تأکید کرد: وظیفه ما این است که با ی علوم انسانی، بیداری ی و انقل را در کل جهان ایجاد کرده و از این طریق در اقصی نقاط عالم حضور پیدا کرده و زمینه را برای ظهور حضرت حجت (عج) فراهم سازیم.
ماهنشان با تأکید بر ضرورت کنترل بازار توسط مسئولان دلسوز و با انتقاد از جولان دادن برخی گرانفروشان به ویژه گرانفروشی رسمی برخی خودروسازان در روزهای اخیر، افزود: گرانفروشی ضمن آن که خیانت به زندگی روز مره مردم است، خیانت به پول ملی و کم ارزش آن است که باید با جدیت تمام با آن مقابله شود.منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1769/خطبه نماز جمعه شهرستان ماهنشان97/9/30/
خطبه شهرستان ماهنشان23 آذرماه97 شهرستان ماهنشان

درخواست حذف اطلاعات
خطبه این هفته شهرستان ماهنشان به ت حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان اقامه شد.
مشروح خطبه های شهر ماهنشان مورخ 97/9/23
شهرستان ماهنشان درخطبه های این هفته با اشاره به دیدار معظم انقلاب با خانواده های گفت: این دیدار پیام های مهمی داشت که یکی از مهمترین آن ها توجه به فرهنگ شهادت طلبی به عنوان معجزه نظام از سویی و عدم غفلت از دشمن به ویژه ست.توجه داشته باشیم که هر روز و هر سال برای ایران ی نقشه می کشد؛ چهل سال این غلط ها را کرده و اگر چه به نتیجه نرسیده ولی قطعاَ همانطور که المسلمین فرمودند: ممکن است برای سال 98 هم توطئه ای جدید داشته باشد.
حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: توجه داشته باشیم که وحدت حوزه و یک ضرورت انکارناپذیر است و پشتوانه استدلالی محکمی دارد. ضمن اینکه تلاش دشمن برای ایجاد اختلاف دلیل بر اهمیت آن برای کشور است. بهترین را ار وحدت حوزه و ی علوم ی و استفاده منطقی و نه احساسی از ظرفیت هر کدام از این دو نهاد علمی است.
وی افزود: حاکمیت نظریه های علمی غربی در جامعه نه تنها وحدت حوزه و را به چالش کشانده، بلکه وحدت کل جامعه را نیز به مسلخ برده است. بخش مهمی از تشتت نظر و روش در حوزه تصمیم گیری مسئولان جامعه نیز برآمده از تشتت مبانی علمی در میان آن هاست. مردم و به ویژه جوانان باید بدانند که بسیاری از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی امروز صرفاَ محصول و امثال آن نیست. بلکه به این دلیل است که ما به لحاظ علمی تولید کار نکرده ایم.
خطیب ماهنشان گفت: های ما متخصص ترجمه هستند. فرهنگ ترجمه خودباوری را به فدای نگاه حریصانه به مبانی غربی کرده است. شهید شهریاری ها، احمدی روشن ها و تهرانی مقدم ها خودباوری است. آن چه انقلاب، و ی به دنبال آن بودند و هستند، خودباوری است و آن چه دشمنان ما به دنبال آن هستند، خودباختگی است. در عین حال تعاملات علمی، فکری و فرهنگی می تواند به وحدت هر چه بیشتر این دو نهاد مهم علمی و فرهنگی منجر شود.
حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: پینشهاد می کنم در هفته وحدت حوزه و ، یکی از اساتید، یا رؤسا یا دانشجویان در سخنرانی کنند، ما هم آماده هستیم مقدمات را فراهم کنیم. به لحاظ اعتقادی، اجتماعی و فرهنگی خدمات فراوان بی بدیلی را به ایران ی ارائه کرده است؛ این در حالی است که هر هفته در نهصد منطقه از کشور به صورت رایگان برگزار می گردد. از این رو به لحاظ اقتصادی می تواند الگوی کارگشا برای مسئولان باشد که می توان با کمترین هزینه آن هم با برد جهانی کار انجام داد.
وی افزود: در یک کلمه باید گفت که توجه به و حضور در آن از معیارهای مهم انقل بودن بوده و هر گونه اقدام علیه این نهاد عظیم، یک حرکت ضد دینی و ضد انقل به شمار می رود. از این رو مردم و به ویژه مسئولان باید به این اصل مهم و اساسی توجه بیشتری داشته باشند.
شهرستان ماهنشان گفت: ارسال خودسرانه لایحه fatf و cft به مجمع قبل از رأی گیری مبنی بر اصرار مجلس حتی به فرض وجود مصلحت یک کار غیر قانونی و غیر اخلاقی است. توجه داشته باشیم که در ایران ی هیچ غیر از ولی فقیه ولایت نداشته و این خودسری ها موجب سوء استفاده دشمن و بدبینی مردم شده و در عین حال خودسری را به یک فرهنگ در جامعه تبدیل می کند. انتظار مردم از مسئولان این است که بیش از همه پای بندی به قانون داشته باشند.
حجت ال زاهدی پور اظهارداشت: به نظر می رسد کار درست این است که مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل فرایند غیر قانونی که اتفاق افتاده، از بررسی این لایحه خودداری کرده و آن را جهت رأی گیری به مجلس بازگرداند.


منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1767/خطبه نماز جمعه شهرستان ماهنشان23 آذرماه97 شهرستان ماهنشان/
دیدار رئیس جدید اداره برق شهرستان با

درخواست حذف اطلاعات
دیدار آقای رضایی رئیس جدید اداره برق شهرستان ماهنشان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان
منبع : http://majomea.ParsiBlog.com/Posts/1768/ديدار رئيس جديد اداره برق شهرستان با امام جمعه/