تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

https://keramatzade.com/with-the-psychology-of-relationships-you

مطلب با عنوان https://keramatzade.com/with-the-psychology-of-relationships-you از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.https://keramatzade.com/with-the-psychology-of-relationships-you

درخواست حذف اطلاعات
با روانشناسی روابط که می توانید به رابطه شویی و رابطه برسید


روانشناسی روابط شویی

آیا می دانستید که مواد شیمیایی آزاد شده در هنگام عشق ورزیدن، مشابه مواد شیمیایی آزاد شده که فرد از کوکائین استفاده می کند می باشد؟ احساساتی که ما را غرق می کند درست مثل یک دارو است. ا یتوسین (مواد شیمیایی دلبستگی) و دوپامین (مواد شیمیایی حساس) از طریق انتقال دهنده های عصبی ما برای عشق جریان دارد و همان احساس فوق العاده است.
عشق و رابطه شویی ،هنری است که همه ما بیشتر از علم های دیگر دوست داریم. اما در واقع علم های زیادی وجود دارد که در حال سقوط هستند. اما عشق باقی مانده است. ما در ابتدای یک رابطه گرایش زیادی داریم، اما اغلب از قدرت بوسیدن غافل می شویم، زیرا ما به رابطه بلند مدت می پردازیم. اما این اشتباه است: زوجهای خوشبخت که سالها با هم در ارتباط بودند، هنوز به بوسیدن توجه دارند.
همانطور که رابطه شویی و رابطه و عشق ما در حال تکامل است، ما می توانیم بررسی های روانشناسی روابط انجام دهیم تا مطمئن شویم که روابط ما از طریق آن تغذیه می شود.

1.روانشناسی روابط - نیاز شما و شریک زندگی تان( رابطه )

روانشناسی روابط انسانی

آیا شما قادر به گفتن نیازهای خود بدون ترس انتقاد و یا مس ه شدن توسط شریک زندگی خود می باشید؟ آیا برای شریک زندگیتان احترام قائل هستید ؟ پس تمام نیازهاتون را بدون کمی و کاستی با همسرتان در میان بگذارید.همه نیازها از جمله رابطه و..

2. روانشناسی روابط و اندازه گیری موفقیت در رابطه شویی

روانشناسی روابط اجتماعی

در هیچ رابطه شویی تمام نیازهای ما برآورده نمی شود.اما همه ما می خواهیم که ازدواج و رابطه شویی بهتر داشته باشیم و در تمام روابط دنیا از دیگران بهتر باشیم و این احساس را داشته باشیم که نقش مهمی در زندگی دیگران داریم.

3. سطح رابطه شویی در روانشناسی روابط

روانشناسی روابط عاطفی

ازدواج شما باید نهایت روابط صمیمی شما باشد. بالاتر و فراتر از روابط شما با فرزندان، دوستان خود و همکاران باشد. ازدواج باید بندر اطمینان و پناهگاه امن شما باشد. اطمینان حاصل کنید که شما در فاکتور صمیمیت عاطفی رابطه شویی خود سرمایه گذاری کرده اید .

4. در کجای رابطه شویی و رابطه قرار دارید؟

روانشناسی روابط عاشقانه

حتی اگر مدت زمان طولانی با هم بوده اید، سلامت روانشناسی روابط شما برای آینده مهم است . از برنامه های کوچک تا برنامه های بزرگ،که می خواهید در 10 سال پیش رو انجام دهید با همسرتان مطرح کنید. تصور آینده رابطه شویی مشترک شما و همسرتان یک تمرین مهم است که از زمان حال به زمان اینده با همسرتان سفر می کنید.


5. روانشناسی روابط در رابطه شویی و رابطه چقدر مهم است؟

روانشناسی روابط زوجین

زوج ها به طور کامل در سفرها که از هم دور می شوند،از نظر ذهنی و فیزیکی به هم نزدیک هستند. این "فضای تنفس" و دوری موقت در واقع می تواند برای سلامتی رابطه زاشویی و رابطه مفید باشد. زن و شوهر باید متعهد به برقراری ارتباط با احترام، تحسین و قدردانی از یکدیگر باشند. زن و شوهری که برای مدت زمان مشخصی در ای مختلف زندگی می کنند و ارتباط برقرار می کنند و عشق خود را به یکدیگر متصل می کنند که سبب تقویت رابطه شویی ، رابطه و دلتنگی طرفین می شود.

6. فاصله احساسی در روانشناسی روابط

روانشناسی روابط عمومی

فاصله احساسی ممکن است در یک رابطه شویی رخ دهد و ممکن است موجب نگرانی باشد . فاکتورهایی مانند نوزاد جدید یا استرس در محل کار، رویدادهای عادی هستند که ممکن است به طور موقت باعث ایجاد اختلال احساسی در میان زوجین شود. این معمولا کوتاه مدت است و با گذشت زمان و سازگاری زوج کاهش می یابد. مهم است که در مورد آنچه که اتفاق می افتد با همسرتان صحبت کنید. هر دو می بینند که می توانید سوتفاهم ها را تحمل کنید و رشد کنید.

7. در روانشناسی روابط ،عشق در اقدامات وکارهای کوچک است

روانشناسی روابط بین دختر و پسر

روانشناسان دریافته اند که اقدامات کوچک از عشق است که رابطه شویی و رابطه را پایدار و مستحکم می کند . وقتی همسرمان با کارش به ما می گوید من عاشق تو هستم. مانند قهوه داغ که صبح تا صبح کنار تخت قرار می گیرد، بدون نیاز به پرسیدن که می خواهید یا نه. این اقدامات کوچک به ما یادآوری می کند که می توانیم رابطه مان را بسازیم.امیدوارم همه شما عزیزان در رابطه شویی،موفق باشید.
احمدرضا کرامت

source : https://keramatzade.com/with-the-psychology-of-relationships-you-can-consider-marital-and- ual-relationshipsروانشناسی روابط رابطه شویی رابطه
منبع : http://keramatzade.ParsiBlog.com/Posts/1400/https://keramatzade.com/With-the-psychology-of-relationships-you/