تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

ش ت دوباره؟ دیگه نه!

مطلب با عنوان ش ت دوباره؟ دیگه نه! از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.ش ت دوباره؟ دیگه نه!

درخواست حذف اطلاعات
گفته بودم که به این فکر میکنم که باز iypt مثل پارسال بشه و ش ت بخوریم. هی داره این فکر بولدتر میشه و امروز به یقین رسیدم که ما فرقی با پارسال نداریم و باز تهش میریم ش ت میخوریم برمیگردیم. که البته ش ت امسال قطعا خیلی بدتر از پارسال خواهد بود. چون برای بار دومه. چون کلی توقع هست ازمون. حالا حتما میخواید بگید نه اینجوری فکر نکن من میدونم میبرید و اینا.. ولی شما که خبر ندارید چقدر اوضاعمون ابه و چقدر عقبیم. گفتیم امسال دوتا تیم دیه هستن اونا هم سوال حل میکنن خیالمون راحته. ولی زهی خیال باطل! یه تیمشون خوبن و کاراشونو ، اما اون یکی تیمشون واقعا کار نمیکنن. حتی فکر میکنم حدود یه ماه پیش یا کمتر بود که به شدت باهاشون دعوا و باید میدید چجوری براشون قاطی کرده بودم. کار ندارم اونا دلشون میخواد آ شن و اهمیتی براشون نداره، مسئله من سوالاییه که دستشونه و اگه حل نشه ما هم لنگ میمونیم! سوالات امسال اینقدر سخته که خدا میدونه. اگه سوالای پارسال بود به راحتی میتونم بگم که طلا میگرفتیم! ولی امسال سوالات جوریه که هم از محدوده دانشی ما به شدت خارجه و هم وسیله های گرون و کمیابی داره! یا جوریه که حتی اگه آزمایش هم انجام بدی باز برای دیتا گرفتن مشکل داری. از بین ۵ نفر خودمون که تیم a مدرسه هم هستیم خیر سرمون، فقط سوال من و هلیا کامله! البته برای منم فعلا درگیر نمودارشم و خیلی سخت و پیچیده ست رسمش. کلی با آدمای مختلف سرش صحبت امروز. سوال نورا گیر دیتا گرفتنه و سوال پرنیا و یاسمن هم که گیر وسیله ست.
کاش میشد همینجا انصراف بدیم. پارسال بخاطر آ شدنمون و تحقیر شدنم جلوی پسرعموم (آریا) و اون همه آدم حتی یه قطره اشک هم نریختم و حتی مثه ۴تای دیگه مریض هم نشدم و هم اونموقع و هم روزای بعدش کلی خندیدم و سعی حال اونا رو هم خوب کنم و به قضیه به شکل فان نگاه کنم. ولی فکر میکنم امسال تواناییشو ندارم و مطمئنا اگه از بیرون نشکنم از درون خواهم ش ت! البته شاید یه وقتم دیدید باز مثه پارسال شد و عین خیالم نبود؛ ولی خا الان دارم از فکرش دیوونه میشم!منبع : http://imaginary-anne.blog.ir/1397/10/08/post158