تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

سکوت برند به چه معناست؟

مطلب با عنوان سکوت برند به چه معناست؟ از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.سکوت برند به چه معناست؟

درخواست حذف اطلاعات
سکوت برند زمانی است که یک برند در ح س و بدون فعالیت خاصی قرار می¬گیرد تا ع ¬العمل رقبا را بسنجد و به نقاط دیگر بازار نفوذ کند و مزیت رقابتی را از آن خود کند. به طور مثال،کوکاکولا و پپسی که در یک مدت زمان کوکاکولا ح silence of brand به خود می¬گیرد تا به بازار پپسی در قسمت شیکاگو نفوذ کند و با دادن off و پورسانت¬های عالی به کارکنان و مشتریان و تبلیغات گسترده توانست بازار پپسی را از آن خود کند.
برند چهار اصطلاح دارد. زمانیکه در موقعیت این چهار اصطلاح قرار بگیرد سکوت می¬کند تا توجه کاربران و رقبا را جلب کند و وقتی همه در جستجوی علت این سکوت هستند به یکباره وارد بازار می¬شود. این چهار اصطلاح عبارتند از:
1. جوان سازی (re generation)
2. دوباره زنده (re life)
3. پوزیسیون برند را تغییر دادن (re positioning)
4. برند سازی (re branding) برای خواندن ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک نمایید. سکوت برند کلمات کلیدی:برند-برندسازی-مشاور برند-مشاور برندسازی-آموزش برندسازیمنبع : http://brandztech.persianblog.ir/post/47