تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

برخی مدیران فرهنگی تنها فیلترچی هستند/ آماده ورود بازی های زرد ایرانی به بازار باشید!

مطلب با عنوان برخی مدیران فرهنگی تنها فیلترچی هستند/ آماده ورود بازی های زرد ایرانی به بازار باشید! از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.برخی مدیران فرهنگی تنها فیلترچی هستند/ آماده ورود بازی های زرد ایرانی به بازار باشید!

درخواست حذف اطلاعات
نشست نقد و بررسی بازی «انقلاب ۱۹۷۹» با حضور علی صابونچی مدیر موسسه آرماگدون و بابک کرباسی نماینده کارگروه بازی های رایانه ای در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار شد.
در ابتدای این نشست، بابک کرباسی ضمن اشاره به انتشار بازی انقلاب 1979 گفت: با عرضه شدن این بازی در ایران ع العمل هایی را از سوی رسانه ها شاهد بودیم و طی این مدت درباره افرادی که این بازی را ساختند و چرایی اه آنها مباحثی مطرح شده است. اما نکته مهم در این خصوص این است که ما بدانیم تا وقتی مدیر فرهنگی شجاع نداشته باشیم که بتواند رفتارهای پیشگیرانه انجام دهد وضعیت به همین منوال خواهد بود. ما در هنگام تولید فیلمهایی چون 300 یا آرگو هم شاهد این واکنش های مسئولین بوده ایم و امروز می بینیم که این رخدادها مدام تکرار می شوند... متاسفانه با خودسانسوری عجیب خبرگزاری فارس، حاصل بیش از 3 ساعت صحبت های نشست درباره برخی مدیران فرهنگی و قصور ایشان در عقب افتادگی صنعت گیم کشورمان، تبدیل به چند خط خبر اتوکشیده شد! ادامه مطلبمنبع : http://babakkarbasi.blog.ir/post/1979-farsnews