تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

وقتی داستان حسین فهمیده، از کتاب های درسی حذف و تعدیل می شود دیگر نباید از تولید کننده پرسید که چرا بازی دفاع مقدس نمی سازی. علت معلوم است...!

مطلب با عنوان وقتی داستان حسین فهمیده، از کتاب های درسی حذف و تعدیل می شود دیگر نباید از تولید کننده پرسید که چرا بازی دفاع مقدس نمی سازی. علت معلوم است...! از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.وقتی داستان حسین فهمیده، از کتاب های درسی حذف و تعدیل می شود دیگر نباید از تولید کننده پرسید که چرا بازی دفاع مقدس نمی سازی. علت معلوم است...!

درخواست حذف اطلاعات
مصاحبه با رو مه صبا درباره "علت عدم حمایت متولیان، از ساخت محصولات با موضوع دفاع مقدس" گزارش تصویری و متن مصاحبه را در ادامه بخوانید... متاسفانه به علت عدم سازگاری این وبلاگ با پست های بالای ۳۰۰۰۰۰ حرف، به اجبار فقط متن مربوط به صحبت های خودم را در ادامه مطلب بازنشر کرده ام. برای خواندان متن کامل این مصاحبه و اطلاع از صحبت های دوستان دیگرم می توانید به آرشیو رو مه صبا ( اینجا ) مراجعه نمایید.
ادامه مطلبمنبع : http://babakkarbasi.blog.ir/post/saba