تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

خبرهای خوب به روایت نمایندگان مجلس؛ همین که اوضاع بدتر نشود خبر خوبیست!/نماینده آبادان: هیچ چیز به اندازه خروج آمریکا از برجام من را خوشحال ن?

مطلب با عنوان خبرهای خوب به روایت نمایندگان مجلس؛ همین که اوضاع بدتر نشود خبر خوبیست!/نماینده آبادان: هیچ چیز به اندازه خروج آمریکا از برجام من را خوشحال ن? از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.خبرهای خوب به روایت نمایندگان مجلس؛ همین که اوضاع بدتر نشود خبر خوبیست!/نماینده آبادان: هیچ چیز به اندازه خروج آمریکا از برجام من را خوشحال ن?

درخواست حذف اطلاعات
این روزها «قیمت» تنها واژه زندگی مردم شده که سرسام آور آن ها را از روز به به شب می رساند، بدون این که توجهی به «زندگی» داشته باشند، گویی هیچ خبر خویی هم خوشحال شان نمی کند، حتی تغییراتی که مسوولان روزانه در پی ایجاد آن در عرصه های مختلف به خصوص اقتصادی هستند. به همین بهانه و خیلی غیرانتخابی به سراغ تعدای از نمایندگان مجلس رفتیم، اما آن ها هم از همین مردم هستند و معتقدند همین که اوضاع بدتر نشود خبر خوبیست.منبع : http://aftabnews.ir/fa/news/550383/خبرهای-خوب-به-روایت-نمایندگان-مجلس-همین-که-اوضاع-بدتر-نشود-خبر-خوبیستنماینده-آبادان-هیچ-چیز-به-اندازه-خروج-آمریکا-از-برج?