تیتر یاب جدیدترین مطالب و اخبار فارسی

بیانیه ارتش در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس/تقویت انتفاضه در فلسطین فرآیند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع می بخشد/ارتش از آرم?

مطلب با عنوان بیانیه ارتش در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس/تقویت انتفاضه در فلسطین فرآیند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع می بخشد/ارتش از آرم? از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه مطالب نمایش داده شده شایسته تذکر میباشد، بر روی لینک درخواست حذف کلیک نمائید تا از دسترس عموم خارج گردد.بیانیه ارتش در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس/تقویت انتفاضه در فلسطین فرآیند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع می بخشد/ارتش از آرم?

درخواست حذف اطلاعات
ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن محکوم کردن اقدام غیرقانونی و گستاخانه دولت جنایتکار آمریکا در انتقال سفارتخانه شیطان بزرگ به شهر قبله اول مسلمین و همچنین جنایات رژیم خونخوار صهیونیستی اعلام می کند از آرمان ملت فلسطین که آزادی قدس شریف است، حمایت می کند.منبع : http://aftabnews.ir/fa/news/523871/بیانیه-ارتش-در-محکومیت-انتقال-سفارت-آمریکا-به-بیت-المقدستقویت-انتفاضه-در-فلسطین-فرآیند-فروپاشی-رژیم-صهیونیستی-را-تسریع-?